» Alpy » Švýcarské Alpy » Zájezdy

Zájezdy do Švýcarska

Alpská tour - nejkrásnější partie Alp pěti zemí »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 12.6.2020, od 13 690 Kč
Tento zájezd je svým zaměřením poznávací zájezd bez výrazné pěší turistiky. Zachycuje mozaiku nejkrásnějších alpských partií pěti zemí pro milovníky horských scenérií. Vydejte se s námi za nejznámějšími vysokohorskými velikány – německou Zugspitze, rakouský Piz Buin, švýcarský Matterhorn, francouzsko-italský Mont Blanc. Cestou budete obdivovat ...

Švýcarsko - Svatý Mořic - s kartou, hotel*** »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 18.6.2020, od 13 390 Kč
Svatý Mořic je neznámější a asi také nejluxusnější středisko švýcarského kantonu Graubünden, který si díky své odlehlosti zachoval nejen svůj specifický jazyk, ale také spoustu místních tradic. Během zájezdu navštívíte řadu pohádkových míst této části švýcarských Alp, velkou výhodou jsou místní lanovky, autobusy a vláček v ceně zájezdu.

Švýcarsko na balkóně Alp - ubytování v hotelu »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 23.7.2020, od 13 690 Kč
- ubytování v hotelu Jen málo míst na světě skýtá tak úžasné výhledy na čtyřtisícové vrcholy jako oblast Vaudských Alp v okolí střediska Leysin a tolik možností k vycházkám v kouzelném prostředí švýcarských hor a jezer.

Švýcarské hory a termální lázně »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 27.6.2020, od 12 990 Kč
Zájezd spojuje vycházky v krásné alpské přírodě s relaxací v termálních lázních pod alpskými velikány v jedné z nejhezčích částí Švýcarska – kantonu Wallis.

Švýcarsko - Davosu a Klosters - s kartou, hotel*** »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 1.8.2020, od 14 690 Kč
Davos je nejen místem konání Světového ekonomického fóra, ale především velmi známým a velmi luxusním lyžařským střediskem. Každoročně sem zavítá mnoho celebrit a známých osobností, např. princ Charles nebo náš bývalý prezident Václav Klaus. Davos je ale nejen zima a lyžování. Najdete zde vyhlášené klimatické lázně a množství letních ...

Švýcarsko pro seniory - Wallis s kartou »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.7.2020, od 12 990 Kč
- místní lanovky a busy v ceně Lehká pěší turistika v nádherné oblasti pod „čtyřtisícovkami“ Walliských Alp Vás zavede do středisek Saas Grund, Saas Fee a okolí, kde projdete řadu krásných údolí, panoramatických cest, vyjedete lanovkami k úžasným výhledům a dotknete se i ledovců. V ceně zájezdu je pobytová karta, se kterou budete mít lanovky ...

Švýcarsko - léto pod Matterhornem »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 24.7.2020, od 12 990 Kč
Matterhorn je díky své nezaměnitelné siluetě nejznámější, nejobdivovanější a nejfotografovanější horou světa. Díky různým pohlednicím a reklamám ji znají lidé, kteří v horách v životě nebyli. Strávit několik dní v blízkosti této hory znamená na vlastní kůži zažít nejkrásnější horské partie Švýcarska.

Švýcarské Alpy »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 1.8.2020, od 11 590 Kč
Další z turistických zájezdů tentokrát do nejatraktivnější alpské země – Švýcarska, kde se zaměříme na oblasti Bernských Alp, Rétorománskou část i malebný kanton Ticino. Ubytování na tomto zájezdu do Švýcarska je v chatě v horském středisku Andermatt pod průsmykem Oberalpass. Při výletu do kantonu Graubünden se seznámíte s rétorománskou částí ...

Švýcarsko - Bernské Alpy »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 8.8.2020, od 11 990 Kč
Náš další turistický zájezd do Švýcarska nás zavede do Bernských Alp. Snad nikde jinde ve střední Evropě nesahají ledovce tak daleko do údolí jako v okolí Grindelwaldu ve Švýcarsku. V okolí je přes 300 km vycházkových cest a horských stezek, které spolu s řadou lanovek skýtají překrásné možnosti denních i polodenních výletů.

Švýcarsko - Wallis »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 18.7.2020, od 12 990 Kč
Náš další zájezd do Švýcarska je zaměřern na poznání nejvyšší alpské skupiny Švýcarska - Wallisu. Ubytování je zajištěno ve středisku Saas Grund v kantonu Wallis, poblíž velmi známého střediska Zermatt na úpatí Matterhornu a nedaleko luxusního centra Saas Fee. Tato část Švýcarska nabízí nejvíce možností, jak se seznámit s alpskými ledovci a ...

Švýcarské Alpy, italské Alpy a termální lázně Bormio »

poznávací zájezd - Švýcarsko8-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.7.2020, od 10 990 Kč
Prosluněný Engadin ve Švýcarsku, nejvýchodnější čtyřtisícovka Alp v masivu Bernina na východě Švýcarska, slavný horský expres Bernina, vysoké průsmyky, ledovce i horská jezera, to vše nabízí zájezd, který je již několik let velice oblíbeným.

Alpy čtyř zemí »

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 4.7.2020, od 10 990 Kč
V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery.

Bodamské jezero, květinový ostrov Mainau + švýcarské perly »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 7.6.2020, od 6 690 Kč
Tento krátkodobý poznávací zájezd vás zavede k Bodamskému jezeru, botanické zahradě na ostrově Mainau a k největším vodopádům ve střední Evropě. Dále společně navštívíme městečko Lindau, St. Gallen, Luzern a Kostnici.

Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano + horský vláček »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 9.7.2020, od 6 490 Kč
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Horskými vláčky po Švýcarsku »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 11.6.2020, od 6 390 Kč
Švýcarsko – uměli byste si tuto nádhernou alpskou zemi představit bez slavných červených vlaků? Určitě ne. Proto jsme, vzhledem k velké oblibě našich zájezdů s horskými Bernina expresy, připravili novinku, která se zaměřuje právě na slavné švýcarské horské vlaky a především ty, které projíždějí nejkrásnějšími partiemi švýcarských Alp.

Švýcarsko, alpský okruh »

poznávací zájezd - Švýcarsko7-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 5.6.2020, od 9 290 Kč
Takové geografické pojmy jako Mont Blanc, Matterhorn nebo Jungfrau, zná určitě každý z nás. K tomu si přidejte Luzern se slavným Kapličkovým mostem, hlavní město Bern a Ženevu u stejnojmenného jezera. To vše můžete poznat na našem zájezdu do alpské země Švýcarsko. Švýcarsko je totiž zemí ledovců a vysokých alpských štítů, ale také krásných ...

Švýcarsko s výletem horským expresem »

poznávací zájezd - Švýcarsko5-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 21.5.2020, od 6 190 Kč
Horský expres projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí ve slavném horském středisku Svatý Mořic. Jižně položený kanton Ticino nabízí subtropické prostředí, mondénní letovisko Lugano i slavnou švýcarskou čokoládu.

Švýcarsko, přírodní a kulturní památky UNESCO »

poznávací zájezd - Švýcarsko6-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 10.9.2020, od 7 790 Kč
přírodní a kulturní památky zapsané na seznam UNESCO nejkrásnější místa, zajímavosti, zvláštnosti i gastronomie

Lyžování ve Švýcarsku - Wallis »

poznávací zájezd - Švýcarsko9-denní poznávací zájezd - Švýcarsko, od 6.3.2020, od 11 900 Kč
Saas Grund v oblasti Saaského údolí ve Walliských Alpách. Lyžování až do výšky 3 600 m n.m. – ledovce - absolutní jistota sněhu. Nové sedačkové lanovky do výše 3.000 m n.m., alpské metro do výše 3 500 m n.m.
© 2006 Alpy-turistika.cz [mapa]: Švýcarské Alpy - Rakouské Alpy - Dolomity